TEKNAMOTOR, koksnes šķeldotājs, kapāšanas mašīna, kapāšanas mašīnas, smalcinātāji, koksnes kapāšanas mašīnas, zaru kapāšanas mašīna, frēzmašīna celmiem, mašīna izrakšanai, pļaujamā mašīna, meža mašīnas, pļaujamās mašīnas, dzirnavas
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
PASKATĪT VISAS IERĪCES

Privātuma politika

Teknamotor Sp. z o.o. informē, ka savās vietnēs lieto sīkfailus un citas līdzīgas tehnoloģijas, starp citu, reklāmas un statistikas nolūkos. Lietojot mūsu tīmekļa vietni, nemainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs ievietojam sīkfailus Jūsu galiekārtā.

Sīkfaili ir teksta faili, kas tiek saglabāti lietotāju galiekārtās (piem. datorā, klēpjdatorā), un ir paredzēti tīmekļa vietnes lietošanai. Sīkfaili spēj identificēt lietotāja galiekārtu un pielāgot tīmekļa vietni viņa individuālajām prasībām.

Sīkfaili parasti satur interneta vietnes nosaukumu, informāciju par glabāšanas galiekārtā laiku un unikālo numuru, taču nesatur personas datus.

Vairāk par sīkfailiem šeit: Vikipēdija.

Parasti interneta pārlūkprogrammas (programma paredzēta interneta vietņu pārlūkošanai) ļauj ievietot sīkfailus galiekārtā. Informējam, ka Jūs varat mainīt interneta pārlūkprogrammas iestatījumus. Ja nevēlaties, lai sīkfaili tiktu uzglabāti jūsu galiekārtā, izvēlieties Jūsu interneta pārlūkprogrammu no zemāk esošā saraksta un sekojiet instrukcijām.

Ja lietojat citu interneta pārlūkprogrammu izlasiet informāciju par sīkfailu izmantošanu pārlūkprogrammas iestatījumos. Sīkfailu izslēgšana var ierobežot tīmekļa vietnes lietošanu. 

 

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
augšup