Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Privātuma politika

Teknamotor Sp. z o.o. informē, ka savās vietnēs lieto sīkfailus un citas līdzīgas tehnoloģijas, starp citu, reklāmas un statistikas nolūkos. Lietojot mūsu tīmekļa vietni, nemainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs ievietojam sīkfailus Jūsu galiekārtā.

Sīkfaili ir teksta faili, kas tiek saglabāti lietotāju galiekārtās (piem. datorā, klēpjdatorā), un ir paredzēti tīmekļa vietnes lietošanai. Sīkfaili spēj identificēt lietotāja galiekārtu un pielāgot tīmekļa vietni viņa individuālajām prasībām.

Sīkfaili parasti satur interneta vietnes nosaukumu, informāciju par glabāšanas galiekārtā laiku un unikālo numuru, taču nesatur personas datus.

Vairāk par sīkfailiem šeit: Vikipēdija.

Parasti interneta pārlūkprogrammas (programma paredzēta interneta vietņu pārlūkošanai) ļauj ievietot sīkfailus galiekārtā. Informējam, ka Jūs varat mainīt interneta pārlūkprogrammas iestatījumus. Ja nevēlaties, lai sīkfaili tiktu uzglabāti jūsu galiekārtā, izvēlieties Jūsu interneta pārlūkprogrammu no zemāk esošā saraksta un sekojiet instrukcijām.

Ja lietojat citu interneta pārlūkprogrammu izlasiet informāciju par sīkfailu izmantošanu pārlūkprogrammas iestatījumos. Sīkfailu izslēgšana var ierobežot tīmekļa vietnes lietošanu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     
r�baki mobilne r�baki stacjonarne kosiarki frezy strony internetowe ostrowiec, budowa stron flash, wykonywanie stron ostrowiec, projektowanie stron, systemy internetowe, sklepy internetowe ostrowiec, prezentacje flash, systemy dla szk��