Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
PASKATĪT VISAS IERĪCES

PIEDĀVĀJUMS: DISKA MOBILIE KOKSNES SMALCINĀTĀJI

Ierīces apraksts

Koksnes smalcinātājs Skorpion 250 L - tā ir daudzfunkcionāla mašīna, kas paredzēta komunālām un ceļu būves firmām, ļaujot ļoti ērti izmantot mašīnu pilsētās un ceļa malās. Pateicoties smalcinātājā izmantotajiem konstruktīvajiem risinājumiem, tas būs noderīgs arī mežsaimniecības nozarē, kur rotējošais mašīnas korpuss atvieglos zaru iekraušanu koksnes smalcinātāja atverēs. Maksimālais smalcināto zaru diametrs ir 20 cm un koksnes smalcinātāja atvere ar izmēriem 420 mm (platums) un 255 mm (augstums) padara Scorpio 250 L par lielisku ierīci koku celmu un kuplu zaru smalcināšanā.

Skorpion 250 L smalcinātāju piedziņas sistēmu veido trīs cilindru dīzeļdzinējs, ko ražo uzņēmums Lombardini (jauda 40,1 ZS), kas tiek dzesēts ar šķidrumu. Standartā koksnes smalcinātājs ir iebūvēts ar „silent” (kluso) masku. Šāda veida konstrukciju raksturojas ar motora emitēto trokšņu un vibrāciju līmeni, tāpēc ierīce var veiksmīgi strādāt apdzīvotās vietās. Lai koksnes smalcinātāju dažas stundas uzturētu nepārtrauktā darbībā, tajā ir uzstādīta degvielas tvertne ar ietilpību 40 l. Smalcinātājs ir aprīkots ar atvienojamu berzes sajūgu, kura uzdevums ir atvienot dzinēja piedziņa griešanas diska, lai vienmērīgi iedarbinātu dzinēju.

Koksnes smalcinātājā Skorpion 250 L griešanas sistēma ir aprīkota ar diviem griešanas nažiem, sadarbojoties ar diviem atbalsta nažiem. Griešanas nažu darbmūžs ir optimizēts ar abpusēju uzasināšanu, kas ļauj tos pagriezt par 180o, kā rezultātā to lietošana ir divas reizes ilgāka. Visi naži ir izgatavoti no atbilstoši izvēlēta instrumentu tērauda un tiek pakļauti profesionālai termiskai apstrādei. Papildus tam, koksnes smalcinātāja asmens arī izpilda ventilatora uzdevumu un izmet iegūtās skaidas caur izmešanas cauruli ar iespēju iestatīt to jebkurā pilnā 360o rādiusa virzienā.

Koksnes smalcinātājs Skorpion 250 L ir aprīkots ar pagriežamu paneli, kas ļauj pagriezt mašīnu korpusu līdz 270o, un iestatīt atveri šķeldošanai paredzētā koka uzglabāšanas vietā. Materiāla padeves sistēma sastāv no diviem ievelkošiem rullīšiem, kas tiek baroti ar atsevišķiem hidrauliskiem dzinējiem, no hidrauliskā sūkņa, kas uzstādīts uz koksnes smalcinātāja. Koksnes smalcinātāja operatora drošību kontrolē vilces drošības slēdzis, kas, pavelkot trosi jebkurā virzienā, aptur hidrauliskās padeves sistēmu. Sistēmas atbloķēšana notiek, nospiežot taustiņu „Reset” (Atjaunot), pēc tam, lai atgrieztos pie koksnes smalcinātāja darba cikla (materiālu ievilkšana), jānospiež poga „Forward” (Uz priekšu). Padeves sistēmas apturēšana iespējama nospiežot taustiņu „AVĀRIJAS STOP”.

Standarta smalcinātāja aprīkojums ir viena no visjaunākajām elektroniskām sistēmām No-stress, pieejamām eiropiešu tirgū, kas automātiski sargā no piedziņas pārslogojuma pagaidām aizturēšot padošanas sistēmu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs.

Koksnes smalcinātājs Skorpion 250 L ir saņēmis Eiropas homologāciju, kas ļauj reģistrēt mašīnu un atļaut pārvietoties satiksmes kustībā. Koksnes smalcinātājs ir aprīkots ar atpakaļslīdes bremzi un stāvbremzi, ceļa LED apgaismojumu un pārslodzes ierīci (sakabe) ar regulējamu sakabes augstumu, ir iespēja izvēlēties lodveida sakabi vai DIN cilpu.

Skaidas saņemtas no koksnes atkritumiem var būt izmantotas daudzos mērķos, kā enerģētiskos, tā arī rūpnieciskos, pat dekoratīvos. Skorpion 250 L koksnes smalcinātāja pirkšana ir optimāls risinājums firmām un uzņēmumiem, kas attīsta savu darbību mūsdienu, ekoloģiskā virzienā.

 

 

Dzinēja tehniskie dati

IERĪCES MODELIS

SKORPION 250 L

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm] 4620 x 2150 x 2530
Svars [kg] 1770
Zaru diametrs [mm] 200
Nažu skaits 2 ciršanas + 2 atbalsta
Padeves ātrums [lm/min] līdz 42
Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h] līdz 16
Skaidas platums [mm] no 9 līdz 14
Padeves veids hidrauliskais padevējs
Diska diametrs [mm] 800
Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm] 420 x 255
DZINĒJA TEHNISKIE DATI
Dzinēja modelis LOMBARDINI 1603
Cilindru tilpums [cm3] 1649
Dzinēja jauda [KM] 40,1
Dzesināšanas veids šķidrums
Degvielas tips dīzeļdzinēja
Benzīna rezervuāra tilpums [l] 40
Iedarbināšana elektriskā

 

 

Standarta aprīkojums:

  • Mūsdienu ceļa LED apgaismojums.
  • Rezerves ritenis.
  • Pret pārslogojuma sistēma No-stress ar moto-stundu skaitītāju.
  • Izmešanas caurule ar gliemeža rotatoru 360°, deflektors.
  • Savā hidrauliskā sistēma.

 

Papildu aprīkojums:

  • Izmešanas caurules paaugstināšana.

UZDOT JAUTĀJUMU

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
augšup