Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
PASKATĪT VISAS IERĪCES

PIEDĀVĀJUMS: CILINDRA MOBILIE KOKSNES SMALCINĀTĀJI

Ierīces apraksts

SKORPION 280 SDB - tas ir lieliskā izvēle firmām un personām, kas grib saņemt vienveidīgas frakcijas skaidu. Smalcinātājs raksturos ar lielām pārstrādāšanas iespējām un nelieliem gabarītiem, kas atļauj ērti lietot ierīci. Ierīces augstā efektivitāte tiek sasniegta ar cilindrisku griešanas sistēmu un Kohler-Lombardini KDW 1003 dzinēju ar jaudu 24,5 ZS. Tas ir trīscilindru dīzeļa dzinējs dzesēts ar šķidrumu, segts ar pārsegu. Lai būtu iespējama pastāvīgā, daudzstundu smalcinātāja darbība, ierīce tika apgādāta ar 40 l degvielas tvertni.

Smalcinātāja atvere ar izmēriem 265 mm platums un 190 mm augstums atļauj smalcināt zarus ar atzariem (ar lapām un skujām), kā arī apaļu koku ar diametru līdz 18 cm.

Smalcinātāja konstrukcijas griešanas sistēma sastāv no 3 griešanas nažiem, novietotiem cilindra sektoros, un viena atbalsta naža, kas garantē ierīces ļoti augstas efektivitātes sasniegšanu ar samērīgi nelielu vilcēja jaudu. Visi naži ir izgatavoti no attiecīgi izmeklēta instrumentu tērauda un ir profesionāli termiski apstrādāti.

Regulāru skaidu nodrošināšana ir garantēta ar sietu, uzstādītu zem griešanas cilindra. Skaidas tiek noņemtas zem sieta ar gliemeža padēvēju uz izmešanas ventilatoru un pēc tam caur izmešanas cauruli. Koksnes smalcinātājā izmantota izmešanas caurule var būt pagriezta ar rokām, izmantojot gliemeža rotatoru, uz 360° attiecīgi smalcinātāja pamatam.

Sakarā ar lietotāju prasībām, smalcinātājam ir Eiropas apliecība, kas atļauj reģistrēt ierīci un pieļaut braukšanu pa ceļiem. Smalcinātāja konstrukcija ir uzstādīta uz vienass šasijas, ar inerces bremzi un stāvbremzi, un ar vilkšanas āķi, paredzēto lodveida tapai vai cilpas turētājam. Koksnes smalcinātājs speciālās piekabes formā atļauj ātrāku pārvietošanu starp dažādām vietām.

Smalcinātājs ir apgādāts ar mūsdienu LED ceļa apgaismojumu.

Standarta smalcinātāja aprīkojums ir viena no visjaunākajām elektroniskām sistēmām No-stress, pieejamām eiropiešu tirgū, kas automātiski sargā no piedziņas pārslogojuma pagaidām aizturēšot padošanas sistēmu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs.

Skaidas saņemtas no koksnes atkritumiem var būt izmantotas daudzos mērķos, kā enerģētiskos, tā arī rūpnieciskos, pat dekoratīvos. Skorpion 280 SDB koksnes smalcinātāja pirkšana ir optimāls risinājums firmām un uzņēmumiem, kas attīsta savu darbību mūsdienu, ekoloģiskā virzienā.

 

Dzinēja tehniskie dati

IERĪCES MODELIS

SKORPION 280 SDB

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm] 3750 (4460)* x 1810 x 2400 (3100)*
Svars [kg] 1500
Materiāla diametrs [mm] stumbrs līdz 180
Nažu skaits [gab.] 3 griešanas + 1 balsta
Padeves ātrums [lm/min] līdz 22
Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h] līdz 10
Padošanas metode divi zobveida rullīši ar hidraulisku piedziņu
Bungu diametrs [mm] 420
Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm] 265 x 190
DZINĒJA TEHNISKIE DATI
Dzinēja modelis Kohler-Lombardini KDW 1003
Cilindru tilpums [cm3] 1028
Dzinēja jauda [ZS] 24,5
Dzesināšanas veids šķidrums
Degvielas tips dīzeļdzinēja
Benzīna rezervuāra tilpums [l] 40
()* – izmērs pēc izjaukšanas, darba laikā

 

Standarta aprīkojums:

  • Rezerves ritenis.
  • Izmešanas caurule ar gliemeža rotatoru 360°, deflektors.
  • Savā hidrauliskā sistēma.
  • Pret pārslogojuma sistēma No-stress ar moto-stundu skaitītāju.

UZDOT JAUTĀJUMU

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
augšup