Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
PASKATĪT VISAS IERĪCES

PIEDĀVĀJUMS: CILINDRA KOKSNES SMALCINĀTĀJI TRAKTORIEM

Ierīces apraksts

SKORPION 280 RB - tas ir vismazākais koksnes cilindra smalcinātājs ar kāpurķēžu sistēmu, piedāvāts firmām un personām, kas grib saņemt vienveidīgas frakcijas skaidu. Koksnes smalcinātājs ir iedarbināts no vilcēja jaudas veltņa, smalcinātājam minimālā nepieciešamā jauda ir 60 ZS (540 apgr./min.).

Koksnes iekraušanas platība, atvere ar izmēriem 265 mm platums un 190 mm augstums atļauj smalcināt zarus ar atzariem (ar lapām un skujām), kā arī apaļu koku ar diametru līdz 18 cm. 

Smalcinātāja konstrukcijas griešanas sistēma sastāv no 3 griešanas nažiem, novietotiem cilindra sektoros, un viena atbalsta naža, kas garantē ierīces ļoti augstas efektivitātes sasniegšanu ar samērīgi nelielu vilcēja jaudu. Speciālā nažu konstrukcija atļauj uzasināšanu lietošanas laikā no nominālā garuma uz 20 mm, kas redzami pagarina nažu lietošanas laiku. Visi naži ir izgatavoti no attiecīgi izmeklēta instrumentu tērauda un ir profesionāli termiski apstrādāti.

Regulāru skaidu nodrošināšana ir garantēta ar sietu, uzstādītu zem griešanas cilindra. Skaidas tiek noņemtas zem sieta ar gliemeža padēvēju uz izmešanas ventilatoru un pēc tam caur izmešanas cauruli. Koksnes smalcinātājā izmantota izmešanas caurule var būt pagriezta ar rokām, izmantojot gliemeža rotatoru, uz 360° attiecīgi smalcinātāja pamatam. 

Standarta smalcinātāja aprīkojums ir viena no visjaunākajām elektroniskām sistēmām No-stress, pieejamām eiropiešu tirgū, kas automātiski sargā no piedziņas pārslogojuma pagaidām aizturēšot padošanas sistēmu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs. 

Sasniegtas smalcināšanas laikā skaidas var būt izmantotas tiešai sadegšanai krāsnīs ar gliemeža padevējiem, komposta izgatavošanai, dekoratīviem mērķiem vai pēc atkārtotas izsmalcināšanas ar aerobilo dzirnavu var būt izmantotas brikešu vai granulu ražošanai.

 

Dzinēja tehniskie dati

IERĪCES MODELIS

SKORPION 280 RB

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm] 1775 x 1980 (2700)* x 2250 (3050)*
Svars [kg] 1100
Zaru diametrs [mm] 180
Nažu skaits 3 ciršanas + 1 atbalsta
Padeves ātrums [lm/min] līdz 22
Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h] līdz 10
Skaidas platums [mm] līdz 25 mm atkarīgi no materiāla
Padeves veids hidrauliskais padevējs
Bungu diametrs [mm] 420
Siets [mm] no 30 līdz 50
Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm] 265 x 190
Minimala dzineja jauda [ZS] 60
()*- izmērs pēc izjaukšanas, darba laikā

 

Standarta aprikojums:

  • Izmešanas caurule ar gliemeža rotatoru 360°, deflektors.
  • Jauda pienemšanas veltnis.
  • Sava hidrauliska sistema.
  • Pret parslogojuma sistema No-stress ar moto-stundu skaititaju.

UZDOT JAUTĀJUMU

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
augšup