Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
PASKATĪT VISAS IERĪCES

PIEDĀVĀJUMS: TRANSPORTIERI

Ierīces apraksts

Mūsu uzņēmums piedāvā vispusīgus risinājumus konvejertipa un vibrēšanas skaidu iekraušanas un transportēšanas sistēmu nozarē.

Profesionāli konstruktori sagatavos Jums piemērotu smalcināšanas un transportēšanas ierīču sistēmas projektu ņemot vērā Jūsu atlikumus un apkārtējos apstākļus.

Vibrēšanas galds ir paredzēts darbam ar vibrēšanas un konvejertipa padevējiem, un tās funkcija ir vākt lielākus izejvielas daudzumus, piem. kraujamus ar frontālo kraušanas mašīnu vai autokrāvēju. Galds sastāv no metāla kastes, kas ir savienota ar atsperelementiem ar karkasu un pievada. Vibrēšanas galds tiek darbināts ar elektromotoru caur ekscentra sistēmu, kas atšķiras ar mazu enerģijas patēriņu, pateicoties rezonanses galda sistēmai. Atkarīgi no vietējiem apstākļiem galds jāuzstāda uz pamata, uz kāda guļ karkass. Uz vibrēšanas galda savākts materiāls tiek dozēts uz vibrēšanas vai konvejertipa padevēju. Vibrēšanas galda un vibrēšanas vai konvejertipa transportiera darbības sinhronizācija ļauj pastāvīgi lādēt kapāšanas mašīnu ar izejvielu.

Dzinēja tehniskie dati

Mūsu piedāvājumā ir 2x3 m un 3x3 m, 4x3 m 5x3 vibrēšanas iekraušanas galdi, kādu darbināšanai tiek izmantoti 5,5 kW līdz 11 kW jaudas dzinēji.

UZDOT JAUTĀJUMU

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
augšup