Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
PASKATĪT VISAS IERĪCES

PIEDĀVĀJUMS: TRANSPORTIERI

Ierīces apraksts

Mūsu uzņēmums piedāvā vispusīgus risinājumus konvejertipa un vibrēšanas skaidu iekraušanas un transportēšanas sistēmu nozarē.


Profesionāli konstruktori sagatavos Jums piemērotu smalcināšanas un transportēšanas ierīču sistēmas projektu ņemot vērā Jūsu atlikumus un apkārtējos apstākļus.

Vibrēšanas transportieris ir ideāls īsu un dažādu ģeometrisko formu atlikumu piegādei, piem. bluķi vai īsi nogriezumi. Transportieris sastāv no notekas, kas ir savienota ar atsperelementiem ar karkasu un pievada. Vibrēšanas transportieris tiek darbināts ar elektromotoru caur ekscentra sistēmu, kas atšķiras ar mazu enerģijas patēriņu, pateicoties rezonanses transportiera sistēmai. Atkarīgi no vietējiem apstākļiem transportieris jāuzstāda uz pamata, uz kāda guļ karkass. Vibrēšanas transportiera priekšrocība ir vienāda materiāla izvietošana notekā un līdz ar to gluda kapāšanas mašīnas ielādēšana, kas pagarina mašīnas kalpošanas laiku, nodrošinot ciršanas sistēmas slodzes līdzsvarotu sadali. Vienmērīga materiāla izvietošana kopā ar gludu ielādēšanu nodrošina maksimālo kapāšanas mašīnas iedarbīgumu.

Dzinēja tehniskie dati

Ja izejviela satur metāla elementus, iekraušanas transportieris ir aprīkots ar metāla detektoru.

UZDOT JAUTĀJUMU

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
augšup