Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
PASKATĪT VISAS IERĪCES

PIEDĀVĀJUMS: DISKA MOBILIE KOKSNES SMALCINĀTĀJI

Ierīces apraksts

Smalcinātājs SKORPION 120 S ir mašīna, paredzēta komunālām un ceļu firmām, kas prasa drošu instrumentu darbiem savienotiem ar ciršanu apdzīvotās vietās un uz ceļu malām.

Ierīces augstā efektivitāte ar benzīna dzinēju 25 ZS, dzesētu ar gaisu (ar iespēju segt ar pārsegu) un ar atveres izmēriem 285 mm platums un 165 mm augstums atļauj smalcināt zarus ar atzariem (ar lapām un skujām), kā arī apaļu koku ar diametru līdz 12 cm. Lai būtu iespējama pastāvīgā, daudzstundu smalcinātāja darbība, ierīce tika apgādāta ar 40 l degvielas tvertni.

Skorpion 120 S smalcinātājā griešanas sistēmu veido disks ar diviem nažiem, kas sadarbojas ar diviem atbalsta nažiem. Griešanas nažu ražotspēja tika optimizēta ar daudzpusēju noasināšanu, kas atļauj rotēt nažus uz 180°, t.i., divreiz pagarināt lietošanas laiku. Visi naži ir izgatavoti no attiecīgi izmeklēta instrumentu tērauda un ir profesionāli termiski apstrādāti. Papildus, smalcinātāja disks izpilda arī ventilatora funkciju un atļauj izmest skaidas caur izmešanas cauruli, kas būt rotēta jebkurā virzienā uz 360°.

Skorpion 120 S smalcinātājs ir apgādāts ar diviem zaru ievilkšanas rullīšiem, kas ir barots ar atsevišķiem hidrauliskiem dzinējiem.

Standarta smalcinātāja aprīkojums ir viena no visjaunākajām elektroniskām sistēmām No-stress, pieejamām eiropiešu tirgū, kas automātiski sargā no piedziņas pārslogojuma pagaidām aizturēšot padošanas sistēmu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs.

Sakarā ar lietotāju prasībām, Skorpion 120 S smalcinātājam ir Eiropas apliecība, kas atļauj reģistrēt ierīci un pieļaut braukšanu pa ceļiem. Smalcinātājs ir apgādāts ar inerces bremzi un stāvbremzi, mūsdienu ceļa LED apgaismojumu un, pēc izvēles, ar vilkšanas āķi, paredzēto lodveida tapai vai cilpas turētājam.

Iegūtā šķelda var tikt izmantota krāsns apkurei vai kā izejviela papīra un mēbeļu plātņu ražošanā. Pēc atkārtotas sasmalcināšanas, šķelda var tikt izmantota kā izejviela brikešu un granulu ražošanā.

 

Dzinēja tehniskie dati

IERĪCES MODELIS

SKORPION 120 S

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm] 3680 x 1760 x 2250
Svars [kg] 860
Zaru diametrs [mm] 120
Nažu skaits 2 ciršanas + 2 atbalsta
Padeves ātrums [lm/min] līdz 33
Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h] līdz 8
Skaidas platums [mm] no 9 līdz 11
Padeves veids hidrauliskais padevējs
Diska diametrs [mm] 550
Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm] 285 x 165
DZINĒJA TEHNISKIE DATI
Dzinēja modelis KOHLER CH742
Cilindru tilpums [cm3] 727
Dzinēja jauda [KM] 25
Dzesināšanas veids gaiss
Degvielas tips benzīns
Benzīna rezervuāra tilpums [l] 40
Maks. degviela patēriņš [l/h] 7,5
Iedarbināšana elektriskā

 

Standarta aprīkojums:

  • Mūsdienu ceļa LED apgaismojums.
  • Rezerves ritenis.
  • Motostundu skaitītājs
  • Izmešanas caurule ar gliemeža rotatoru 360°, deflektors.
  • Pret pārslogojuma sistēma No-stress.

Papildu aprīkojums:

  • Izmešanas caurules paaugstināšana.

UZDOT JAUTĀJUMU

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
augšup