Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
  Mobilās kapāšanas mašīnas - bungu  
  Video
1
Skorpion 350 SDB
 

Koksnes smalcinātājs Skorpion 350 SDB - tā ir tehnoloģiski visvairāk izvirzīts mobilais koksnes cilindra smalcinātājs, piedāvāts komunālām un ceļu firmām, kā arī firmām funkcionējošām meža rūpniecībā. Sakarā ar augstām pārstrādes iespējām (izsmalcinātu zaru maksimāls diametrs ir 25 cm), lieliski var izsmalcināt koka stumbru un kuplu zaru, ierīces atveres izmēri ir 375 mm platumā un 340 mm augstumā.

Koksnes smalcinātājā tika pielietota koksnes ievilkšanas sistēma, kas sastāv no balansierī iebūvētiem ievilkšanas un piespiešanas zobveida rullīšiem ar diametru 380 mm un iekraušanas galda ar zobveida kāpurķēžu padēvēju ar garumu 680 mm ar iepriekšēju ar rokam saliekamu iekraušanas vāku. Tāds risinājums atļauj vieglās iekraut koksni, paaugstinot operatoru efektivitāti. Rullīši un kāpurķēžu piedziņa ir no hidrauliskiem dzinējiem kopā ar smalcinātāja sūkņa hidrauliskiem reduktoriem.

Cilindra 4 sektoru griešanas naži (viens griezums vienā pagriezienā) garantē augstas ierīces iespējas, salīdzinot ar piedziņas sistēmas noslogojumu. Siets pie cilindra, ar caurumiem 30x30 vai 50x50 mm garantē regulāras skaidas, kas atbilst normām G30 un G50.

Skaidas tiek noņemtas zem sieta ar gliemeža padēvēju uz izmešanas ventilatoru un pēc tam caur izmešanas cauruli. Piemērota izmešanas caurule ir novietota uz gliemeža rotatora un atļauj vieglāk novirzīt skaidas izmešanu ar leņķi 360°.

Ierīces piedziņas sistēma sastāv no, četrcilindru turbodzinēju no firmām Yanmar (jauda 84 ZS). Dzinējas ir dzesētas ar šķidrumu un standartā ir segti ar pārsegu. Lai būtu iespējama pastāvīgā, daudzstundu smalcinātāja darbība, ierīce tika apgādāta ar 60 l degvielas tvertni.

Sakarā ar lietotāju prasībām, smalcinātājam ir Eiropas apliecība, kas atļauj reģistrēt ierīci un pieļaut braukšanu pa ceļiem. Smalcinātāja konstrukcija ir uzstādīta uz vienass šasijas, ar inerces bremzi un stāvbremzi, un ar vilkšanas āķi, paredzēto lodveida tapai vai cilpas turētājam. Koksnes smalcinātājs speciālās piekabes formā atļauj ātrāku pārvietošanu starp dažādām vietām.

Smalcinātājs ir apgādāts ar mūsdienu LED ceļa apgaismojumu.

Standartā Skorpion 350 SDB ir apgādāts ar vienu no Eiropā visjaunākajām sistēmām No-stress. Automātiski sargā piedziņas sistēmu no pārslogojuma pateicoties pagaidu padošanas sistēmas aizturēšanu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs.

Skaidas saņemtas no koksnes atkritumiem var būt izmantotas daudzos mērķos, kā enerģētiskos, tā arī rūpnieciskos, pat dekoratīvos. Skorpion 350 SDB koksnes smalcinātāja pirkšana ir optimāls risinājums firmām un uzņēmumiem, kas attīsta savu darbību mūsdienu, ekoloģiskā virzienā.

 

Tehniskie dati

IERĪCES MODELIS

SKORPION 350 SDB

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm]

4120 (4860)* x 2010 x 2520

Svars [kg]

2470

Materiāla diametrs [mm]

stumbrs līdz 250

Nažu skaits [gab.]

4 griešanas + 1 balsta

Padeves ātrums [lm/min]

līdz 21

Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h]

līdz 16

Padošanas metode

rullītis un kāpurķēžu devējs ar hidraulisku piedziņu

Bungu diametrs [mm]

520

Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm]

375 x 340

DZINĒJA TEHNISKIE DATI

Dzinēja modelis

YANMAR-4TNV98T

Cilindru tilpums [cm3]

3319

Dzinēja jauda [ZS]

84

Dzesināšanas veids

šķidrums

Degvielas tips

dīzeļdzinēja

Benzīna rezervuāra tilpums [l]

60

Maks. degviela patēriņš [l/h]

13

()* – izmērs pēc izjaukšanas, darba laikā

 

Standarta aprīkojums:

  • Rezerves ritenis
  • Izmešanas caurule ar gliemeža rotatoru 360°, deflektors.
  • Savā hidrauliskā sistēma.
  • Pret pārslogojuma sistēma No-stress ar moto-stundu skaitītāju.

Papildu aprīkojums:

  • Izmešanas caurules paaugstināšana.
 
 
   
Teknamotor 2011   realizacja: www.dwarazy.com
stat4u