Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
  Mobilās kapāšanas mašīnas - bungu  
  Video
1
Skorpion 350 RBP
 

Skorpion 350 RBP ir pielāgots meža piekabēm ir cilindrisks koksnes smalcinātājs, kas funkcionē kopā ar lauksaimniecības vilcēju ar jaudu min. 100 ZS (540 apgr./min.). Sakarā ar nocirsta materiāla lieliem gabarītiem ar diametru līdz 25 cm, cilindrisks koksnes smalcinātājs ir paredzēts mehāniskai koksnes atkritumu piekraušanai ar hidraulisko celtni, standartā ir apgādāts ar celtņa stiprināšanas pamatni. Koksnes iekraušanas liela platība, atvere ar izmēriem 375 x 340 mm atļauj smalcināt izplestu zaru un citu lielu koksnes atkritumu.

Koksnes smalcinātājā tika pielietota koksnes ievilkšanas sistēma, kas sastāv no balansierī iebūvētiem ievilkšanas un piespiešanas zobveida rullīšiem ar diametru 380 mm un iekraušanas galda ar zobveida kāpurķēžu padēvēju ar garumu 680 mm. Skorpion 350 RBP var būt arī apgādāts ar hidrauliski saliekamu vāku, kur instalēta ir arī zobveida kāpurķēde ar garumu 600 mm. Darbs ar smalcinātāju apgādātu ar kāpurķēdes sistēmu garantē augsto efektivitāti.

Koksnes ievilkšanas sistēma ir barota ar hidraulisko sūkni, kas ir ierīces standartā aprīkojumā, rullīši un kāpurķēdes ir baroti no sūkņa ar hidrauliskiem dzinējiem un reduktoriem.

Smalcinātājs atļauj regulēt materiāla padošanu smalcināšanai, tāpēc skaidas var būt nelielas, un pēc turpmākas pārstrādāšanas ar aerobilo dzirnavu var būt izmantotas brikešu vai granulu ražošanai.

4 sektora novietotu griešanas nažu sistēmas izmantošana (viens cilindra pagrieziens uz vienu pilnu griešanu) garantē ļoti augsto ierīces efektivitāti ar nelielu vilcēja jaudu. Nažu konstrukcija atļauj uzasināšanu lietošanas laikā no nominālā garuma uz 55 mm, kas redzami pagarina nažu lietošanas laiku.

Smalcinātājā tika piemērots siets ar caurumiem 30x30 vai 50x50 mm, kas garantē regulāru skaidu sasniegšanu. Skaidas tiek noņemtas zem sieta ar gliemeža padēvēju uz izmešanas ventilatoru un pēc tam caur izmešanas cauruli.

Smalcinātājs ir apgādāts ar hidrauliski saliekamo izmešanas cauruli ar automātisku rotatora 240° vadību, realizētu ar vadības sviru.

Smalcinātāja konstrukcija ir novietota uz pamata, kas atļauj piestiprināt ierīci tieši uz meža piekabi. Smalcinātājs ir apgādāts ar pieskrūvējamām kājām ar augstuma regulēšanu. Kājas atļauj piebraukt ar piekabi zem smalcinātāja, lai to uzstādīt vai demontēt no piekabes. Tāds risinājums dod iespēju izmantot piekabi kā smalcinātāja šasiju, un uzstādīts uz piekabes celtnis atvieglo darbu ar ierīci.

Standartā Skorpion 350 RBP ir apgādāts ar vienu no Eiropā visjaunākajām sistēmām No-stress. Automātiski sargā piedziņas sistēmu no pārslogojuma pateicoties pagaidu padošanas sistēmas aizturēšanu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs.

Skaidas saņemtas no koksnes atkritumiem var būt izmantotas daudzos mērķos, kā enerģētiskos, tā arī rūpnieciskos, pat dekoratīvos. Skorpion 350 RBP koksnes smalcinātāja pirkšana ir optimāls risinājums firmām un uzņēmumiem, kas attīsta savu darbību mūsdienu, ekoloģiskā virzienā.

 

Tehniskie dati

MODEL

SKORPION 350 RBP

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm]

2070 x 2220 (3160)* x 2590 (3710)*

Svars [kg]

2220**

Materiāla diametrs [mm]

stumbrs līdz 250

Nažu skaits [gab.]

4 griešanas + 1 balsta

Padeves ātrums [lm/min]

līdz 21

Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h]

līdz 16

Padošanas metode

rullītis un kāpurķēžu devējs ar hidraulisku piedziņu

Bungu diametrs [mm]

520

Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm]

375 x 340

Kāpurķēdes garums

galds 680, vāks 600

Siets [mm]

30x30 vai 50x50

Minimālā dzinēja jauda [ZS]

100

()* - izmēri pēc montāžas (Zaru šķeldošana)
()**- svars atkarīgs no ierīces aprīkojuma (zaru šķeldošana)

 

Standarta aprīkojums:

  • Hidrauliski saliekams iekraušanas galds (vāks) ar iekraušanas kāpurķēdi.
  • Hidrauliski saliekama izmešanas caurule ar automātisku rotatora vadību 240° un deflektoru.
  • Jauda pieņemšanas veltnis.
  • Vadīšana ar vadības sviru.
  • Savā hidrauliskā sistēma.
  • Pret pārslogojuma sistēma No-stress ar moto-stundu skaitītāju.
 
 
   
Teknamotor 2011   realizacja: www.dwarazy.com
stat4u