Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
  Mobilās kapāšanas mašīnas - bungu  
  Video
1
Skorpion 350 RB
 

SKORPION 350 RB ir cilindrisks koksnes smalcinātājs, kas funkcionē kopā ar lauksaimniecības vilcēju ar jaudu min. 100 ZS (540 apgr./min.). Sakarā ar nocirsta materiāla lieliem gabarītiem ar diametru līdz 25 cm, cilindrisks koksnes smalcinātājs ir paredzēts mehāniskai koksnes atkritumu piekraušanai ar hidraulisko celtni, standartā ir apgādāts ar celtņa stiprināšanas pamatni. Koksnes iekraušanas liela platība, atvere ar izmēriem 375 x 340 mm atļauj smalcināt izplestu zaru un citu lielu koksnes atkritumu.

Koksnes smalcinātājā tika pielietota koksnes ievilkšanas sistēma, kas sastāv no balansierī iebūvētiem ievilkšanas un piespiešanas zobveida rullīšiem ar diametru 380 mm un iekraušanas galda ar zobveida kāpurķēžu padēvēju ar garumu 680 mm ar iepriekšēju ar rokam saliekamu iekraušanas vāku. Mehāniskai iekraušanai smalcinātājs var būt apgādāts ar hidrauliski saliekamu vāku, apgādātu ar papildu kāpurķēžu padēvēju ar garumu 600 mm. Kāpurķēžu sistēma atvieglo darbu ierīces operatoram, garantē augstās efektivitātes sasniegšanu.

Koksnes ievilkšanas sistēma ir barota ar hidraulisko sūkni, kas ir ierīces standartā aprīkojumā, rullīši un kāpurķēdes ir baroti no sūkņa ar hidrauliskiem dzinējiem un reduktoriem.

Smalcinātājs atļauj regulēt materiāla padošanu smalcināšanai, tāpēc skaidas var būt nelielas, un pēc turpmākas pārstrādāšanas ar aerobilo dzirnavu var būt izmantotas brikešu vai granulu ražošanai.

4 sektora novietotu griešanas nažu sistēmas izmantošana (viens cilindra pagrieziens uz vienu pilnu griešanu) garantē ļoti augsto ierīces efektivitāti ar nelielu vilcēja jaudu. Nažu konstrukcija atļauj uzasināšanu lietošanas laikā no nominālā garuma uz 55 mm, kas redzami pagarina nažu lietošanas laiku.

Regulāru skaidu nodrošināšana ir garantēta ar sietu, uzstādītu zem griešanas cilindra. Skaidas tiek noņemtas zem sieta ar gliemeža padēvēju uz izmešanas ventilatoru un pēc tam caur izmešanas cauruli. Ierīcē izmantota izmešanas caurule var būt pagriezta ar rokām, izmantojot gliemeža rotatoru, uz 360° (ierīce var būt arī apgādāta ar hidrauliski saliekamo cauruli ar automātisku rotācijas vadīšanu 240°, realizētu ar vadības sviru).

Ierīces konstrukcija ir novietota uz vienass šasiju, kas atļauj vilkt ierīci pa visiem ceļu veidiem. Tipiskas braukšanas ass pielietošana bez bremzes atļauj ierīcei Skorpion 350 RB braukt ar ātrumu līdz 25 km/h. Ierīce var būt arī apgādāta ar atsperu balstiekārtu (līdz 40 km/h) vai pneimatisku balstiekārtu (līdz 80 km/h) - abas ar pneimatisko bremzi.

Iekraušanas galds novietots ar leņķi 90° attiecīgi braukšanas virzienam atļauj vienlaikus transportēt ierīci un piekabi ar vienu vilcēju (smalcinātājs ir apgādāts ar vilkšanas āķi).

Smalcinātājs ir apgādāts ar mūsdienu LED ceļa apgaismojumu.

Standartā Skorpion 350 RB ir apgādāts ar vienu no Eiropā visjaunākajām sistēmām No-stress. Automātiski sargā piedziņas sistēmu no pārslogojuma pateicoties pagaidu padošanas sistēmas aizturēšanu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs.

Skaidas saņemtas no koksnes atkritumiem var būt izmantotas daudzos mērķos, kā enerģētiskos, tā arī rūpnieciskos, pat dekoratīvos. Skorpion 350 RB koksnes smalcinātāja pirkšana ir optimāls risinājums firmām un uzņēmumiem, kas attīsta savu darbību mūsdienu, ekoloģiskā virzienā.

 

Tehniskie dati

MODEL

SKORPION 350 RB

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm]

4000 x 2260 (2760)* x [2650 standarta izmešanas caurule] [2670 (4000)* saliekama izmešanas caurule]

Svars [kg]

2450** bez hidrauliskā celtņa

Materiāla diametrs [mm]

stumbrs līdz 250

Nažu skaits [gab.]

4 griešanas + 1 balsta

Padeves ātrums [lm/min]

līdz 21

Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h]

līdz 16

Padošanas metode

rullītis un kāpurķēžu devējs ar hidraulisku piedziņu

Bungu diametrs [mm]

520

Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm]

375 x 340

Kāpurķēdes garums

galds 680, (vāks 600)***

Siets [mm]

30x30 vai 50x50

Minimālā dzinēja jauda [ZS]

100

()*- izmēri pēc montāžas
()**- svars atkarīgs no ierīces aprīkojuma
()***- opcijā.

 

Standarta aprīkojums:

 • Braukšanas ass līdz 25 km/h.
 • Ar rokām saliekams iekraušanas vāks bez kāpurķēdes.
 • Izmešanas caurule ar gliemeža rotatoru 360°, deflektors.
 • Mūsdienu ceļa LED apgaismojums.
 • Jauda pieņemšanas veltnis.
 • Savā hidrauliskā sistēma.
 • Pret pārslogojuma sistēma No-stress ar moto-stundu skaitītāju.
 • Automātisks piekabes vilkšanas āķis.

Papildu aprīkojums:

 • Atsperu balstiekārta (līdz 40 km/h) vai pneimatiskā balstiekārta (līdz 80 km/h), abas ar pneimatisko bremzi.
 • Hidrauliski saliekams iekraušanas galds (vāks) ar iekraušanas kāpurķēdi.
 • Hidrauliski saliekama izmešanas caurule ar automātisku rotatora vadību 240° un deflektoru.
 • Izmešanas caurules paaugstināšana.
 • Hidraulisks automašīnas celtnis.
 • Vadīšana ar vadības sviru.
 
 
   
Teknamotor 2011   realizacja: www.dwarazy.com
stat4u