Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
  Mobilās kapāšanas mašīnas - bungu  
  Video
1
Skorpion 280 SDB
 

SKORPION 280 SDB - tas ir lieliskā izvēle firmām un personām, kas grib saņemt vienveidīgas frakcijas skaidu. Smalcinātājs raksturos ar lielām pārstrādāšanas iespējām un nelieliem gabarītiem, kas atļauj ērti lietot ierīci. Ierīces augstā efektivitāte tiek sasniegta ar cilindrisku griešanas sistēmu un Lombardini LDW 1603 dzinēju ar jaudu 40,1 ZS. Tas ir trīscilindru dīzeļa dzinējs dzesēts ar šķidrumu, segts ar pārsegu. Lai būtu iespējama pastāvīgā, daudzstundu smalcinātāja darbība, ierīce tika apgādāta ar 40 l degvielas tvertni.

Smalcinātāja atvere ar izmēriem 265 mm platums un 190 mm augstums atļauj smalcināt zarus ar atzariem (ar lapām un skujām), kā arī apaļu koku ar diametru līdz 18 cm.

Smalcinātāja konstrukcijas griešanas sistēma sastāv no 3 griešanas nažiem, novietotiem cilindra sektoros, un viena atbalsta naža, kas garantē ierīces ļoti augstas efektivitātes sasniegšanu ar samērīgi nelielu vilcēja jaudu. Speciālā nažu konstrukcija atļauj uzasināšanu lietošanas laikā no nominālā garuma uz 20 mm, kas redzami pagarina nažu lietošanas laiku. Visi naži ir izgatavoti no attiecīgi izmeklēta instrumentu tērauda un ir profesionāli termiski apstrādāti.

Regulāru skaidu nodrošināšana ir garantēta ar sietu, uzstādītu zem griešanas cilindra. Skaidas tiek noņemtas zem sieta ar gliemeža padēvēju uz izmešanas ventilatoru un pēc tam caur izmešanas cauruli. Koksnes smalcinātājā izmantota izmešanas caurule var būt pagriezta ar rokām, izmantojot gliemeža rotatoru, uz 360° attiecīgi smalcinātāja pamatam.

Koksnes smalcinātājā tika pielietota koksnes ievilkšanas sistēma, kas sastāv no balansierī iebūvētiem ievilkšanas un piespiešanas zobveida rullīšiem ar diametru 280 mm un iekraušanas galda ar zobveida kāpurķēžu padēvēju ar garumu 680 mm ar iepriekšēju ar rokam saliekamu iekraušanas vāku. Tāds risinājums atļauj vieglās iekraut koksni, paaugstinot operatoru efektivitāti. Rullīši un kāpurķēžu piedziņa ir no hidrauliskiem dzinējiem kopā ar smalcinātāja sūkņa hidrauliskiem reduktoriem. Vilcējs ir paredzēts tikai kā smalcinātāja piedziņas vienība.

Sakarā ar lietotāju prasībām, smalcinātājam ir Eiropas apliecība, kas atļauj reģistrēt ierīci un pieļaut braukšanu pa ceļiem. Smalcinātāja konstrukcija ir uzstādīta uz vienass šasijas, ar inerces bremzi un stāvbremzi, un ar vilkšanas āķi, paredzēto lodveida tapai vai cilpas turētājam. Koksnes smalcinātājs speciālās piekabes formā atļauj ātrāku pārvietošanu starp dažādām vietām.

Smalcinātājs ir apgādāts ar mūsdienu LED ceļa apgaismojumu.

Standarta smalcinātāja aprīkojums ir viena no visjaunākajām elektroniskām sistēmām No-stress, pieejamām eiropiešu tirgū, kas automātiski sargā no piedziņas pārslogojuma pagaidām aizturēšot padošanas sistēmu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs.

Skaidas saņemtas no koksnes atkritumiem var būt izmantotas daudzos mērķos, kā enerģētiskos, tā arī rūpnieciskos, pat dekoratīvos. Skorpion 280 SDB koksnes smalcinātāja pirkšana ir optimāls risinājums firmām un uzņēmumiem, kas attīsta savu darbību mūsdienu, ekoloģiskā virzienā.

 

Tehniskie dati

IERĪCES MODELIS

SKORPION 280 SDB

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm]

3750 (4460)* x 1810 x 2380

Svars [kg]

1550

Materiāla diametrs [mm]

stumbrs līdz 180

Nažu skaits [gab.]

3 griešanas + 1 balsta

Padeves ātrums [lm/min]

līdz 22

Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h]

līdz 10

Padošanas metode

divi zobveida rullīši ar hidraulisku piedziņu

Bungu diametrs [mm]

420

Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm]

265 x 190

DZINĒJA TEHNISKIE DATI

Dzinēja modelis

LOMBARDINI 1603

Cilindru tilpums [cm3]

1649

Dzinēja jauda [ZS]

40,1

Dzesināšanas veids

šķidrums

Degvielas tips

dīzeļdzinēja

Benzīna rezervuāra tilpums [l]

40

Maks. degviela patēriņš [l/h]

6

()* – izmērs pēc izjaukšanas, darba laikā

 

Standarta aprīkojums:

  • Rezerves ritenis.
  • Izmešanas caurule ar gliemeža rotatoru 360°, deflektors.
  • Savā hidrauliskā sistēma.
  • Pret pārslogojuma sistēma No-stress ar moto-stundu skaitītāju.
 
 
   
Teknamotor 2011   realizacja: www.dwarazy.com
stat4u