Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
  Mobilās kapāšanas mašīnas - bungu  
   
 
1
Skorpion 280 RBG
 

SKORPION 280 RBG - tas ir vismazākais koksnes cilindra smalcinātājs ar kāpurķēžu sistēmu, piedāvāts firmām un personām, kas grib saņemt vienveidīgas frakcijas skaidu. Koksnes smalcinātājs ir iedarbināts no vilcēja jaudas veltņa, smalcinātājam minimālā nepieciešamā jauda ir 60 ZS (540 apgr./min.).

Koksnes iekraušanas platība, atvere ar izmēriem 265 mm platums un 190 mm augstums atļauj smalcināt zarus ar atzariem (ar lapām un skujām), kā arī apaļu koku ar diametru līdz 18 cm.

Smalcinātāja konstrukcijas griešanas sistēma sastāv no 3 griešanas nažiem, novietotiem cilindra sektoros, un viena atbalsta naža, kas garantē ierīces ļoti augstas efektivitātes sasniegšanu ar samērīgi nelielu vilcēja jaudu. Speciālā nažu konstrukcija atļauj uzasināšanu lietošanas laikā no nominālā garuma uz 20 mm, kas redzami pagarina nažu lietošanas laiku. Visi naži ir izgatavoti no attiecīgi izmeklēta instrumentu tērauda un ir profesionāli termiski apstrādāti.

Regulāru skaidu nodrošināšana ir garantēta ar sietu, uzstādītu zem griešanas cilindra. Skaidas tiek noņemtas zem sieta ar gliemeža padēvēju uz izmešanas ventilatoru un pēc tam caur izmešanas cauruli. Koksnes smalcinātājā izmantota izmešanas caurule var būt pagriezta ar rokām, izmantojot gliemeža rotatoru, uz 360° attiecīgi smalcinātāja pamatam. Papildus, izmešanas caurule var būt paaugstināta.

Koksnes smalcinātājā tika pielietota koksnes ievilkšanas sistēma, kas sastāv no balansierī iebūvētiem ievilkšanas un piespiešanas zobveida rullīšiem ar diametru 280 mm un iekraušanas galda ar zobveida kāpurķēžu padēvēju ar garumu 680 mm ar iepriekšēju ar rokam saliekamu iekraušanas vāku. Tāds risinājums atļauj vieglās iekraut koksni, paaugstinot operatoru efektivitāti. Rullīši un kāpurķēžu piedziņa ir no hidrauliskiem dzinējiem kopā ar smalcinātāja sūkņa hidrauliskiem reduktoriem. Vilcējs ir paredzēts tikai kā smalcinātāja piedziņas vienība.

Standarta smalcinātāja aprīkojums ir viena no visjaunākajām elektroniskām sistēmām No-stress, pieejamām eiropiešu tirgū, kas automātiski sargā no piedziņas pārslogojuma pagaidām aizturēšot padošanas sistēmu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs.

Sasniegtas smalcināšanas laikā skaidas var būt izmantotas tiešai sadegšanai krāsnīs ar gliemeža padevējiem, komposta izgatavošanai, dekoratīviem mērķiem vai pēc atkārtotas izsmalcināšanas ar aerobilo dzirnavu var būt izmantotas brikešu vai granulu ražošanai.

 

Tehniskie dati

IERĪCES MODELIS

SKORPION 280 RBG

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm]

1735 x 1865 (2590)* x 2350

Svars [kg]

1200

Materiāla diametrs [mm]

stumbrs līdz 180

Nažu skaits

3 griešanas + 1 balsta

Padeves ātrums [lm/min]

līdz 22

Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h]

līdz 10

Padošanas metode

rullītis un kāpurķēžu devējs ar hidraulisku piedziņu

Bungu diametrs [mm]

420

Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm]

265 x 190

Kāpurķēdes garums

galds 680

Siets [mm]

30x30 vai 50x50

Minimālā dzinēja jauda [ZS]

60

()* – izmērs pēc izjaukšanas, darba laikā

 

Standarta aprīkojums:

  • Izmešanas caurule ar gliemeža rotatoru 360°, deflektors.
  • Iekraušanas galds ar iekraušanas kāpurķēdi.
  • Jauda pieņemšanas veltnis.
  • Savā hidrauliskā sistēma.
  • Pret pārslogojuma sistēma No-stress ar moto-stundu skaitītāju.

Papildu aprīkojums:

  • Izmešanas caurules paaugstināšana.
 
 
   
Teknamotor 2011   realizacja: www.dwarazy.com
stat4u