Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
Mobilās kapāšanas mašīnas - diska
  Video
1
Skorpion 250 SDT/G
 

Koksnes smalcinātājs Skorpion 250 SDTG - tā ir tehnoloģiski visvairāk izvirzīts mobilais koksnes cilindra smalcinātājs, piedāvāts komunālām un ceļu firmām, kā arī firmām funkcionējošām meža rūpniecībā. Sakarā ar augstām pārstrādes iespējām (izsmalcinātu zaru maksimāls diametrs ir 25 cm), lieliski var izsmalcināt koka stumbru un kuplu zaru, ierīces atveres izmēri ir 420 mm platumā un 255 mm augstumā.

Ierīces piedziņas sistēma sastāv no, četrcilindru turbodzinēju no firmām Yanmar (jauda 84 ZS). Dzinējas ir dzesētas ar šķidrumu un standartā ir segti ar pārsegu. Lai būtu iespējama pastāvīgā, daudzstundu smalcinātāja darbība, ierīce tika apgādāta ar 60 l degvielas tvertni.

Smalcinātāja standarta iekraušanas grozs tika mainīts uz ar rokām saliekamu iekraušanas galdu. Materiāla padošanas piedziņās sistēma sastāv no zobveida augšēja rullīša un kāpurķēžu devēja, uzstādīta saliekamā iekraušanas galdā. Tāds risinājums atļauj vieglās iekraut koksni, paaugstinot operatoru efektivitāti. Rullīši un kāpurķēde ir iedarbināta ar hidrauliskiem dzinējiem no sūkņa, uzstādīta smalcinātājā.

Skorpion 250 SDTG smalcinātājā griešanas sistēmu veido divi vai trīs griešanas naži, kas sadarbojas ar diviem atbalsta nažiem. Griešanas nažu ražotspēja tika optimizēta ar daudzpusēju noasināšanu, kas atļauj rotēt nažus uz 180°, t.i., divreiz pagarināt lietošanas laiku. Visi naži ir izgatavoti no attiecīgi izmeklēta instrumentu tērauda un ir profesionāli termiski apstrādāti. Papildus, smalcinātāja disks izpilda arī ventilatora funkciju un atļauj izmest skaidas caur izmešanas cauruli, kas būt rotēta jebkurā virzienā uz 360°.

Koksnes smalcinātājs Skorpion 250 SDTG ir apgādāts ar hidraulisku zaru padēvēju, kas sastāv no diviem rullīšiem, barotiem ar atsevišķiem hidrauliskiem dzinējiem.

Sakarā ar lietotāju prasībām, smalcinātājam ir Eiropas apliecība, kas atļauj reģistrēt ierīci un pieļaut braukšanu pa ceļiem. Smalcinātāja konstrukcija ir uzstādīta uz vienass šasijas, ar inerces bremzi un stāvbremzi, un ar vilkšanas āķi, paredzēto lodveida tapai vai cilpas turētājam. Koksnes smalcinātājs speciālās piekabes formā atļauj ātrāku pārvietošanu starp dažādām vietām.

Smalcinātājs ir apgādāts ar mūsdienu LED ceļa apgaismojumu.

Standartā ierīce ir apgādāta ar vienu no visjaunākajām elektroniskām sistēmām No-stress, pieejamām eiropiešu tirgū, kas automātiski sargā no piedziņas pārslogojuma pagaidām aizturēšot padošanas sistēmu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs.

Sasniegtas smalcināšanas laikā skaidas var būt izmantotas tiešai sadegšanai krāsnīs, komposta izgatavošanai, dekoratīviem mērķiem vai pēc atkārtotas izsmalcināšanas ar aerobilo dzirnavu var būt izmantotas brikešu vai granulu ražošanai.

 

Tehniskie dati

IERĪCES MODELIS

Skorpion 250 SDTG

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm]

4500 (5160)* x 2150 x 2560

Svars [kg]

2220

Zaru diametrs [mm]

250

Nažu skaits

2 vai 3 ciršanas + 2 atbalsta

Padeves ātrums [lm/min]

līdz 42

Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h]

līdz 22

Skaidas platums [mm]

no 9 līdz 14

Padeves veids

hidrauliskais padevējs

Diska diametrs [mm]

800

Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm]

420 x 255

DZINĒJA TEHNISKIE DATI

Dzinēja modelis

YANMAR-4TNV98T

Cilindru tilpums [cm3]

3319

Dzinēja jauda [KM]

84

Dzesināšanas veids

šķidrums

Degvielas tips

dīzeļdzinēja

Benzīna rezervuāra tilpums [l]

60

Maks. degviela patēriņš [l/h]

13

Iedarbināšana

elektriskā

()* – izmērs pēc izjaukšanas, darba laikā

Standarta aprīkojums:

  • Mūsdienu ceļa LED apgaismojums.
  • Rezerves ritenis.
  • Pret pārslogojuma sistēma No-stress ar moto-stundu skaitītāju.
  • Izmešanas caurule ar gliemeža rotatoru 360°, deflektors.
  • Savā hidrauliskā sistēma.

Papildu aprīkojums:

  • Izmešanas caurules paaugstināšana.
 
 
   
Teknamotor 2011   realizacja: www.dwarazy.com
stat4u