Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
  Mobilās kapāšanas mašīnas - diska  
 
  Video
 
 
1
Skorpion 160 R
 
     
 

Koksnes smalcinātājs SKORPION 160 R - tā ir mašīna, paredzēta sadarbībai ar vidējiem vilcējiem (min. jauda 60 ZS), montēta uz trīspunktu pakaršanas sistēmu vilcēja mugurpusē. Var būt lieliski izmantota darbam vietās, kur ir grūtāka automašīnas braukšana, kā arī ir lētākā, nekā mobilie koksnes smalcinātāji ar degvielas dzinēju.

Koksnes iekraušanas platība, atvere ar izmēriem 285 mm platums un 165 mm augstums atļauj smalcināt zarus ar atzariem (ar lapām un skujām), kā arī apaļu koku ar diametru līdz 16 cm.

Skorpion 160 R smalcinātājā griešanas sistēmu veido disks ar diviem nažiem, kas sadarbojas ar diviem atbalsta nažiem. Griešanas nažu ražotspēja tika optimizēta ar daudzpusēju noasināšanu, kas atļauj rotēt nažus uz 180°, t.i., divreiz pagarināt lietošanas laiku. Visi naži ir izgatavoti no attiecīgi izmeklēta instrumentu tērauda un ir profesionāli termiski apstrādāti. Papildus, smalcinātāja disks izpilda arī ventilatora funkciju un atļauj izmest skaidas caur izmešanas cauruli, kas būt rotēta jebkurā virzienā uz 360°.

Koksnes smalcinātājs Skorpion 160 R ir apgādāts ar hidraulisku zaru padēvēju, kas sastāv no diviem rullīšiem, barotiem ar atsevišķiem hidrauliskiem dzinējiem. Koksnes ievilkšanas sistēma ir barota no hidrauliskā sūkņa, kas ir ierīces standarta aprīkojums (nav nepieciešami lietot vilcēja hidraulisku sistēmu).

Standartā ierīce ir apgādāta ar vienu no visjaunākajām elektroniskām sistēmām No-stress, pieejamām eiropiešu tirgū, kas automātiski sargā no piedziņas pārslogojuma pagaidām aizturēšot padošanas sistēmu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs.

Sasniegtas smalcināšanas laikā skaidas var būt izmantotas tiešai sadegšanai krāsnīs, komposta izgatavošanai, dekoratīviem mērķiem vai pēc atkārtotas izsmalcināšanas ar aerobilo dzirnavu var būt izmantotas brikešu vai granulu ražošanai.

 
 

Tehniskie dati

   
 

IERĪCES MODELIS

SKORPION 160 R

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm]

2320 x 1850 x 2320

Svars [kg]

640

Zaru diametrs [mm]

160

Nažu skaits

2 ciršanas + 2 atbalsta

Padeves ātrums [lm/min]

līdz 33

Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h]

līdz 12

Skaidas platums [mm]

no 9 līdz 11

Padeves veids

hidrauliskais padevējs

Ciršanas diska diametrs [mm]

550

Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm]

285 x 165

Pievada tips

no traktora

Minimālā dzinēja jauda [KM]

60

 
   

Standarta aprīkojums:

  • Jauda pieņemšanas veltnis.
  • Izmešanas caurule ar gliemeža rotatoru 360°, deflektors.
  • Savā hidrauliskā sistēma.
  • Pret pārslogojuma sistēma No-stress ar moto-stundu skaitītāju.

Papildu aprīkojums:

  • Izmešanas caurules paaugstināšana.
 
 
   
   
Teknamotor 2011   realizacja: www.dwarazy.com
stat4u